KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16751005
nr 1675 1005
Akvarell
Ludovic Napoléon Lepic (1839-1889). Signerad, akvarell, daterad -87, Marin, 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 27 januari 2025
kl 19:09:03
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska